Както много други, аз съм доста скептично настроен към продуктите на Mail.ru. Важна роля в развитието на такъв стереотип играят тяхната агресивна политика в разпространението на техния софтуер. Въпреки това Центърът за игри все още беше приятно изненадан.
Продуктът на местното развитие е доста различен от чуждестранните аналози, пара и произход , Няма игри от видни разработчици, но повечето от позициите на местния магазин са безплатни. За да бъдем по-прецизни, това са предимно представители на Free2Play, но не сега. Нека да разгледаме самия клиент.
Съветваме ви да погледнете: Друг софтуер за изтегляне на игри на вашия компютър
съдържание
Разнообразие от игри, изненадващо, доста големи. На първо място има разделение на клиент, браузър, мини-игри, прости, PTS (публичен тестов сървър). Също в подменюто можете да изберете конкретен жанр, който ви интересува. Когато изберете продукт, ще бъдете пренасочени към неговата страница, където можете да видите описанието, екранните снимки, видеоклиповете, тайните и статиите в играта. Цените поради горепосочените причини - отсъстват. Струва си да се отбележи една интересна функция - при избора на определени позиции те незабавно се стартират без инсталиране. Разбира се, това работи само в случай на леки казуалки.
Всички изтеглени или поне веднъж стартирани продукти попадат в секцията "Моите игри". От тук можете бързо да ги стартирате, да създадете преки пътища на работния плот или в менюто "Старт", както и да изтриете инсталационните файлове и самата игра (отделно). Тук можете да следвате процеса на изтегляне и инсталиране на нови игри. За съжаление няма да намерите статистически данни за конкретни продукти.
В секцията "Всичко за игрите" можете бързо да разберете последните новини, да прочетете различни статии и да гледате видеоклипа. Лъвският дял от цялото това разнообразие се създава, очевидно, по-голямата част от Mail.ru, по-точно неговата игрална единица. Всички тези статии можете да прочетете на сайта, но Game Center събира всички материали в удобен за размисъл. Възползва се от възможността за сортиране. Например, в раздела за новини можете да посочите конкретна дата за търсене, а в статиите да маркирате прегледи, визуализации, тайни и други типове.
Разбира се, игровата общност също не спи. Всички екранни снимки, видеоклипове и статии могат да се споделят с цялата общност. След това всички споделени материали попадат в общата лента и потребителите не се изгубват в купчината на всичко това, разработчиците са предоставили няколко филтъра. На първо място, можете да включвате материали на приятели. След това можете да определите конкретна игра, задайте минималния рейтинг и вида на материалите.
Да, пак. Тук само в Game Center има една малка черта - интеграция с "My World" от същия Mail.ru. Това ви позволява бързо да поканите приятелите си от социалната мрежа в чата. За съжаление този чат не работи в игри.
Затова си заслужава да благодарим на една и съща социална мрежа. Можете да слушате колекцията си и можете да изберете препоръки. Също така има търсене и, по-интересно, система от препоръки. Като цяло всичко е организирано доста удобно и красиво.
Екранните снимки на играта отдавна не са изненадани. Сега все по-популярни са стрийминг игри на такива популярни платформи като Twitch и YouTube. С помощта на Game Center на Mail.ru можете да стартирате излъчването просто с натискане на клавишите с клавиши (Alt + F6). В настройките можете да зададете качество на видеото, скорост на предаване и услуга за излъчване. В случай на Twitch, можете също да изберете сървъра за превод, да копирате връзката към него и да дадете на канала име. Също така си струва да се отбележи, че програмата може да записва видео паралелно и от уеб камера - в този случай вашето изображение ще бъде излъчено в един от ъглите на видеото.
• Безплатни оферти
• Интеграция с "Моят свят"
• Възможност за слушане на музика
• Агрегатор на новини
• Видео предаване
• Липса на лична статистика
• Невъзможност за чат по време на игра
Така че Game Center Mail.ru трудно може да се нарече сериозна услуга за игри. Независимо от това, тя е спечелила доста популярност в страните от ОНД, което се обяснява, в общи линии, с наличието на безплатни и споделени игри.